Skjutgrindsöppnare Came BX243
Tillverkare: Came
Tillverkarindex: BX243
Index: 461
Teknisk specifikation
| Inbäddad styrkort | ✔ Came ZN2 |
|---|---|
| Flygelvikt maximal | 300 kg |
| Spänningsförsörjning | 230V |
| Strömförsörjning - motor | 24V |
| Synkrona arbeten med andra motor | ✘ |
| Skyddsklass | IP54 |
| Till. omgivningstemperatur | -20°C ÷ +55°C |
| Dimensioner | 298 × 335 × 212 mm |
Tillverkare / Ansvarig enhet
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italien
Telefonnummer: +39 0422 4940
Priset på denna produkt fastställs baserat på en individuell offert.
BEGÄR OFFERT
Visa detaljer
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck