Fjärrkontroll Nice ERA MiniWay MW3
Tillverkare: Nice
Tillverkarindex: MW3
Index: 1224
Teknisk specifikation
| Frekvens | 433.92 MHz |
|---|---|
| Kodning | Nice FLOR |
| Antal kanaler | 3 |
| Färg | Vit |
| Batterityp | 1 x 3V, CR 2032 |
| Skyddsklass | IP40 |
| Vikt | 16 g |
| Till. omgivningstemperatur | -20°C ÷ +55°C |
| Dimensioner | 43 × 80 × 11 mm |
| Batteri | ✔ Ingår i leveransen |
| Vægholder | ✔ Ingår i leveransen |
| Nyckelring | ✔ Ingår i leveransen |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Unfortunately, this product is no longer available.
However, if you have already visited this site, you are probably looking for this product, you already own one or you want to buy another one.
BEGÄR OFFERT