Fjärrkontroll BFT Mitto 4
Tillverkare: BFT
Tillverkarindex: D111751
Index: 648
Teknisk specifikation
| Frekvens | 433.92 MHz |
|---|---|
| Antal kanaler | 4 |
| Färg | Grå |
| Batterityp | 1 x 12V |
| Skyddsklass | IP20 |
| Till. omgivningstemperatur | -20°C ÷ +60°C |
| Dimensioner | 42 × 65 × 15 mm |
| Batteri | ✔ Ingår i leveransen |
| Vægholder | ✘ |
| Nyckelring | ✔ |
Tillverkare / Ansvarig enhet
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italien
Telefonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italien
Telefonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Fjärrkontroll BFT Mitto COOL C4
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Tillverkarindex: D112318 2614120
264,00 kr330,00 kr
nettopris0 % moms
nettopris0 % moms