Remote transmitter BFT Mitto 4
Manufacturer: BFT
Manufacturer’s index: D111751
Index: 648
Technical specification
| Frequency | 433.92 MHz |
|---|---|
| Number of channels | 4 |
| Color | Gray |
| Battery | 1 x 12V |
| Protection rating | IP20 |
| Operating temperature | -20°C ÷ +60°C |
| Dimensions | 42 × 65 × 15 mm |
| Battery | ✔ Included in delivery |
| Wall holder | ✘ |
| Key ring | ✔ |
Manufacturer / Responsible entity
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italy
Telephone: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italy
Telephone: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
PRODUKT WYCOFANY
Dostępny zamiennik
Remote transmitter BFT Mitto COOL C4
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
Manufacturer’s index: D112318 2614120
25,00 €25,00 €
net price0% VAT
net price0% VAT