Fjernkontroll Nice ERA P6SV
Produsent: Nice
Produsentindeks: P6SV
Indeks: 3873
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 433.92 MHz |
|---|---|
| Koding | |
| Antall kanaler | 1 |
| Farge | Hvit |
| Batteritype | 2 x 1.5V, AAA |
| Kapslingsgrad | IP40 |
| Vekt | 90 g |
| Tillatt omgivelsestemperatur | -20°C ÷ +55°C |
| Dimensjoner | 49 × 150 × 14 mm |
| Batteri | ✔ Inkludert i leveransen |
| Veggholder | ✔ Inkludert i leveransen |
| Nøkkelring | ✔ Inkludert i leveransen |
Produsent / Ansvarlig enhet
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italia
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italia
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Unfortunately, this product is no longer available.
However, if you have already visited this site, you are probably looking for this product, you already own one or you want to buy another one.
BE OM TILBUD