Handzender FAAC XTO4 868
Fabrikant: FAAC
Fabrikantindex: 787031
Index: 241
Technische specificatie
| Frequentie | 433.92 MHz |
|---|---|
| Codering | FAAC RC |
| Aantal kanalen | 4 |
| Batterijtype | 1 x 12V, VR22 |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ÷ +60°C |
| Afmetingen | 42 × 60 × 10 mm |
| Batterij | ✔ Bij de levering inbegrepen |
| Wandhouder | ✘ |
| Sleutelring | ✔ Bij de levering inbegrepen |
Fabrikant / Verantwoordelijke entiteit
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italië
Telefoonnummer: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italië
Telefoonnummer: +39 051 61724
Details tonen
BTW-tarief:
21%
21%
Totaal netto voor :
Totaal inclusief btw voor :
Verkoopseenheid:
stuks
stuks
Minimale hoeveelheid:
1 stuk
1 stuk
Leveringskosten:
Gratis
Gratis
Voor grotere bestellingen of projecten bieden wij de mogelijkheid tot prijsonderhandeling.
Onderhandel prijs