Wireless code keypad Somfy Keypad 2 RTS
Manufacturer: Somfy
Manufacturer index: 1870917
Index: 1239
EAN:
3660849598952
Technical specification
| Frequency | 433.42 MHz - Somfy RTS |
|---|---|
| Number of channels | 2 |
| Range | 30 m |
| Power supply | 1 × CR2430, 3V |
| Protection rating | IP55 |
| Dimensions | 120 × 70 × 30 mm |
| Operating temperature | -20°C ÷ +60°C |
| Battery | ✔ Included in delivery |
Manufacturer / Responsible entity
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
France
Phone: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
France
Phone: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
The price of this product is set according to an individual quotation.
REQUEST A QUOTE
Show details
Sales unit:
pieces
pieces
Minimum quantity:
1 piece
1 piece