Τηλεχειριστήριο Sommer Pearl Vibe – SOMloq2 – Μαύρο και ροζ
Κατασκευαστής: Sommer
Δείκτης κατασκευαστή: 4019V001
Δείκτης: 4286
| Συχνότητα |
868,8 MHz 868,95 MHz |
|---|---|
| Κωδικοποίηση |
SOMloq2 Συμβατότητα με προηγούμενες εκδόσεις SOMloq Rollingcode |
| Αριθμός καναλιών | 4 |
| Επικοινωνία | Αμφίδρομη |
| Χρώμα | Μαύρο, ροζ |
| Τροφοδοσία | 1 × CR2032, 3 V |
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 °C ÷ +65 °C |
| Διαστάσεις | 26 × 79 × 13 mm |
| Μπαταρία | ✔ Περιλαμβάνεται |
| Κρίκος για κλειδιά | ✔ |
| Επιτοίχια βάση | ✘ |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Γερμανία
Αριθμός τηλεφώνου: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Γερμανία
Αριθμός τηλεφώνου: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή