Τηλεχειριστήριο BFT Mitto COOL C4 – White
Κατασκευαστής: BFT
Δείκτης κατασκευαστή: D112318 00003, 2614321
Δείκτης: 2458
| Συχνότητα | 433,92 MHz |
|---|---|
| Κωδικοποίηση | BFT RollingCode |
| Αριθμός καναλιών | 4 |
| Χρώμα περιβλήματος | Λευκό |
| Τύπος μπαταρίας | 1 × CR2032, 3 V |
| Βαθμός προστασίας | IP20 |
| Βάρος | 20 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 31 × 66 × 13 mm |
| Μπαταρία | ✔ Περιλαμβάνεται |
| Επιτοίχια βάση | ✘ |
| Κρίκος μπρελόκ | ✔ |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή