Dálkový ovladač BFT Mitto COOL C4 – Bílý
Výrobce: BFT
Index výrobce: D112318 00003, 2614321
Kód: 2458
Technická specifikace
| Frekvence | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kódování | BFT RollingCode |
| Počet kanálů | 4 |
| Barva pouzdra | Bílá |
| Typ baterie | 1 × CR2032, 3 V |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Hmotnost | 20 g |
| Provozní teplota | -10 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 31 × 66 × 13 mm |
| Baterie | ✔ Přiložena |
| Nástěnný držák | ✘ |
| Kroužek na klíče | ✔ |
Výrobce / Odpovědný subjekt
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu