Kumanda Sommer Pearl Vibe – SOMloq2 – Beyaz ve pembe
Üretici: Sommer
Üretici kodu: 4019V003
Kodu: 4287
Teknik Bilgiler
| Frekans |
868,8 MHz 868,95 MHz |
|---|---|
| Kodlama |
SOMloq2 SOMloq Rollingcode ile geriye dönük uyumluluk |
| Kanal sayısı | 4 |
| İletişim | Çift yönlü |
| Renk | Siyah, pembe |
| Güç kaynağı | 1 × CR2032, 3 V |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Çalışma sıcaklığı | -25 °C ÷ +65 °C |
| Boyutlar | 26 × 79 × 13 mm |
| Pil | ✔ Dahildir |
| Anahtarlık halkası | ✔ |
| Duvar braketi | ✘ |
Üretici / Sorumlu Taraf
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Almanya
Telefon numarası: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Almanya
Telefon numarası: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün