Fjernkontroll Sommer Pearl Twin+ – SOMloq2
Produsent: Sommer
Produsentindeks: S11925-00001
Indeks: 4279
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens |
868,8 MHz 868,95 MHz |
|---|---|
| Koding |
SOMloq2 Bakoverkompatibilitet med SOMloq Rollingcode |
| Antall kanaler | 2 |
| Kommunikasjon | Enveis |
| Farge | Svart |
| Strømforsyning | 1 × CR2032, 3 V |
| Beskyttelsesgrad | IP54 |
| Driftstemperatur | -25 °C ÷ +65 °C |
| Dimensjoner | 25 × 78 × 12 mm |
| Batteri | ✔ inkludert |
| Nøkkelring | ✔ |
| Veggholder | ✘ |
Produsent / Ansvarlig enhet
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Tyskland
Telefonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Tyskland
Telefonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris