Fjernbetjening BFT Mitto COOL C4 – Grå
Producent: BFT
Producentindeks: D112318 00001, 2614319
Indeks: 2457
Tekniske specifikationer
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodning | BFT RollingCode |
| Antal kanaler | 4 |
| Kabinetfarve | Grå |
| Batteritype | 1 × CR2032, 3 V |
| Beskyttelsesgrad | IP20 |
| Vægt | 20 g |
| Driftstemperatur | -10 °C ÷ +55 °C |
| Dimensioner | 31 × 66 × 13 mm |
| Batteri | ✔ Inkluderet |
| Vægbeslag | ✘ |
| Nøglering | ✔ |
Producent / Ansvarlig enhed
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italien
Telefonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italien
Telefonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Vis detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Total netto for :
Total brutto for :
Salgsenhed:
stykker
stykker
Minimumsantal:
1 stykke
1 stykke
Leveringsomkostning:
Gratis
Gratis
Ved større ordrer eller projekter tilbyder vi mulighed for prisforhandling.
Forhandl pris