Dálkový ovladač Sommer Pearl – SOMloq2 – Bílá a nerezová ocel
Výrobce: Sommer
Index výrobce: 4018V020
Kód: 4292
Technická specifikace
| Frekvence |
868,8 MHz 868,95 MHz |
|---|---|
| Kódování |
SOMloq2 Zpětná kompatibilita se SOMloq Rollingcode |
| Počet kanálů | 4 |
| Komunikace | Jednosměrná |
| Barva | Bílá, nerezová ocel |
| Napájení | 1 × CR2032, 3 V |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Provozní teplota | -25 °C ÷ +65 °C |
| Rozměry | 26 × 79 × 13 mm |
| Baterie | ✔ Součástí balení |
| Kroužek na klíče | ✔ |
| Nástěnný držák | ✘ |
Výrobce / Odpovědný subjekt
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Německo
Telefonní číslo: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Německo
Telefonní číslo: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu