Diaľkový ovládač Sommer Pearl – SOMloq2 – Biely a ušľachtilá oceľ
Výrobca: Sommer
Index výrobcu: 4018V020
Kód: 4292
Technická špecifikácia
| Frekvencia |
868,8 MHz 868,95 MHz |
|---|---|
| Kódovanie |
SOMloq2 Spätná kompatibilita so SOMloq Rollingcode |
| Počet kanálov | 4 |
| Komunikácia | Jednosmerná |
| Farba | Biely, nerezová oceľ |
| Napájanie | 1 × CR2032, 3 V |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Prevádzková teplota | -25 °C ÷ +65 °C |
| Rozmery | 26 × 79 × 13 mm |
| Batéria | ✔ pribalená |
| Krúžok na kľúče | ✔ |
| Nástenný držiak | ✘ |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Nemecko
Telefónne číslo: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Nemecko
Telefónne číslo: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu