Kumanda çakmak soketi için – Tousek ile uyumlu – 868 MHz
Üretici: Proxima
Üretici kodu: PXAZTUS868
Kodu: 1177
1 butonlu, ancak çoklu tıklama ile 4 cihazı kontrol etmeyi sağlayan, 868,3 MHz frekansında çalışan ve Tousek RS 868 kodlaması ile uyumlu verici. Araç çakmak soketine monte edilmek üzere tasarlanmıştır. Dahili pille çalışır. Polonyalı Proxima firmasının ürünüdür.
Teknik Bilgiler
| Frekans | 868,3 MHz |
|---|---|
| Kanal sayısı | 4 |
| Kodlama | Tousek Rolling Code RS 868 |
| Modülasyon | FSK |
| Pil tipi | 1 × 3 V, CR2 |
| Boyutlar | ⌀28 × 40 mm |
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C ÷ +50 °C |
| Duvar braketi | ✘ |
| Anahtarlık halkası | ✘ |
| Pil | ✔ Dahil |
Üretici / Sorumlu Taraf
Proxima Sp.j. W.M. Fredrych, M. Fredrych
ul. Polna 23A
87-100 Toruń
Polonya
Telefon numarası: +48 56 660 20 00
ul. Polna 23A
87-100 Toruń
Polonya
Telefon numarası: +48 56 660 20 00
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün