Kumanda DUO – Tousek ile uyumlu – 433 MHz
Üretici: Proxima
Üretici kodu: PXADTUS433
Kodu: 1150
EAN:
5904151016529
433,92 MHz frekansında çalışan ve Tousek RS 433 kodlaması ile uyumlu 2 butonlu verici. Metal ve plastikten yapılmış dayanıklı kasa. Askı aparatı sayesinde anahtarlıkta taşınabilir. Polonyalı Proxima firmasının ürünüdür.
Teknik Bilgiler
| Frekans | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kanal sayısı | 2 |
| Kodlama | Tousek Rolling Code RS 433 |
| Modülasyon | AM / ASK |
| Pil tipi | 1 × CR2032, 3V |
| Boyutlar | 32 × 44 × 12 mm |
| Çalışma sıcaklığı | 0 °C ÷ +50 °C |
| Duvar braketi | ✘ |
| Anahtarlık halkası | ✔ Dahil |
| Pil | ✔ Dahil |
Üretici / Sorumlu Taraf
Proxima Sp.j. W.M. Fredrych, M. Fredrych
ul. Polna 23A
87-100 Toruń
Polonya
Telefon numarası: +48 56 660 20 00
ul. Polna 23A
87-100 Toruń
Polonya
Telefon numarası: +48 56 660 20 00
Detayları göster
KDV oranı:
%0
%0
Toplam net için :
Toplam brüt için :
Satış birimi:
adet
adet
Minimum miktar:
1 adet
1 adet
Teslimat ücreti:
Ücretsiz
Ücretsiz
Büyük siparişler veya projeler için fiyat pazarlığı imkanı sunuyoruz.
Fiyatı görüşün