Fjärrkontroll BFT Mitto STYLE C4
Tillverkare: BFT
Tillverkarindex: D112307, 2614117
Index: 2470
Teknisk specifikation
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Kodning | BFT RollingCode |
| Antal kanaler | 4 |
| Höljets färg | Svart |
| Batterityp | 1 × CR2032, 3 V |
| Kapslingsklass | IP20 |
| Vikt | 20 g |
| Drifttemperatur | -10 °C ÷ +55 °C |
| Mått | 31 × 66 × 13 mm |
| Batteri | ✔ Medföljer |
| Väggfäste | ✘ |
| Nyckelring | ✔ |
Tillverkare / Ansvarig enhet
BFT S.p.A.
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italien
Telefonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Via Lago di Vico 44
36015 Schio (VI)
Italien
Telefonnummer: +39 0445 696511
E-mail: info@bft.it
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris