Fjernkontroll Came TOP44RBN
Produsent: Came
Produsentindeks: 806TS-0270
Indeks: 2416
EAN:
8050456087782
Sender med 4 knapper, som opererer på frekvensene 433,92 MHz og 868,35 MHz. Kompatibel med radiosystem med fast kode - Came Fixed Code, inkludert kodingene TOP, TAM og TWIN. Høykvalitets plastdeksel. Har et øye for feste til nøkler.
Teknisk spesifikasjon
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Antall kanaler | 4 |
| Koding | Came Rolling Code |
| Batteritype | 1 × CR2032, 3V |
| Dimensjoner | 36 × 73 × 15 mm |
| Driftstemperatur | -20 °C ÷ +55 °C |
| Veggfeste | ✘ |
| Nøkkelring | ✔ Inkludert |
| Batteri | ✔ Inkludert |
Produsent / Ansvarlig enhet
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italia
Telefonnummer: +39 0422 4940
Vis detaljer
MVA-sats:
25%
25%
Totalt netto for :
Totalt brutto for :
Salgsenhet:
stykker
stykker
Minimumsantall:
1 stykk
1 stykk
Leveringskostnad:
Gratis
Gratis
For større bestillinger eller prosjekter tilbyr vi mulighet for prisforhandling.
Forhandle pris