Wireless code keypad Marantec Command 222 – 868 MHz
Manufacturer: Marantec
Manufacturer index: 72873
Index: 1285
Technical specification
| Frequency | 868 MHz |
|---|---|
| Number of channels | 4 |
| Operating mode |
1ˢᵗ, 2ⁿᵈ and 3ʳᵈ channel - Impuls 4ᵗʰ channel - ON/OFF (eg. for lighting) |
| Backlit keypad | ✔ |
| Housing | Aluminium |
| Power supply | 1 x Battery 9V |
| Protection rating | IP65 |
| Operating temperature | -20°C ÷ +60°C |
| Dimensions | 60 × 142 × 30 mm |
| Battery | ✔ Included in delivery |
Manufacturer / Responsible party
Marantec Antriebs- und Steuerungstechnik GmbH & Co. KG
Remser Brook 11
33428 Marienfeld
Germany
Phone: +49 5247 705-0
E-mail: info@marantec.com
Remser Brook 11
33428 Marienfeld
Germany
Phone: +49 5247 705-0
E-mail: info@marantec.com
The price of this product is based on an individual quote.
GET A QUOTE
Show details
Sales unit:
pieces
pieces
Minimum order quantity:
1 piece
1 piece