Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Sommer RUNner
Κατασκευαστής: Sommer
Δείκτης κατασκευαστή: S11566-00002
Δείκτης: 2466
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 600 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση. Κινητήρας 24 V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου και μαγνητικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 600 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακή |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 220 – 240 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μαγνητικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✘ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 21 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 20 Nm |
| Κύκλοι λειτουργίας | S3 40 % |
| Κατανάλωση ρεύματος | 0,54 A |
| Ισχύς | 125 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 91 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✘ |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C ÷ +50 °C |
| Διαστάσεις | 304 × 169 × 314 mm |
| Βάρος | 10 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Γερμανία
Αριθμός τηλεφώνου: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Γερμανία
Αριθμός τηλεφώνου: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή