Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Nice RUN 2500I
Κατασκευαστής: Nice
Δείκτης κατασκευαστή: RUN2500I
Δείκτης: 1160
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 2500 kg. Σχεδιασμένο για βιομηχανική χρήση. Τριφασικός κινητήρας που τροφοδοτείται με τάση 230V μέσω ενσωματωμένου inverter. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου Nice RUA2 συμβατό με την τεχνολογία BLUEBUS και μηχανικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 2500 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Nice RUA2 |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 3 x 230 V, μέσω inverter |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 15 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 700 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 15 κύκλοι ανά ώρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | 2,6 A |
| Ισχύς | 450 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 108 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✔, για γρανάζι με module 6, Nice RUA12 |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ÷ +50 °C |
| Διαστάσεις | 400 × 390 × 255 mm |
| Βάρος | 25 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή