Μηχανισμός συρόμενης πόρτας FAAC C720
Κατασκευαστής: FAAC
Δείκτης κατασκευαστή: 109320
Δείκτης: 563
Γρήγορο μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 400 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση. Κινητήρας 24 V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου FAAC E721 και μαγνητικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 400 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακή |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μαγνητικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✘ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 30 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 320 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 15 κύκλοι ανά ώρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | 7 A |
| Ισχύς | 170 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 108 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✘ |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 300 × 280 × 180 mm |
| Βάρος | 8 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 051 61724
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή