Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Came BY 3500T
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: BY-3500T
Δείκτης: 1835
Μοτέρ για πολύ βαριές συρόμενες πόρτες με βάρος έως 3500 kg. Σχεδιασμένο για βιομηχανική χρήση. Τριφασικός κινητήρας. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου Came ZT6 και μηχανικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 3500 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Came ZT6 |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 - 400 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 230 - 400 V AC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 10,5 m/min |
|---|---|
| Δύναμη | 3500 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 8 κύκλοι/ώρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | 8 A |
| Ισχύς | 1000 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | M6 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 222 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✔ σε M4, Came 119RIY088 |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 480 × 295 × 578 mm |
| Βάρος | 74 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή