Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Came BXV10AGS
Κατασκευαστής: Came
Δείκτης κατασκευαστή: BXV10AGS
Δείκτης: 6004
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 1000 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση και οικιστικά συγκροτήματα. Κινητήρας 24V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου Came ZN7 και μηχανικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 1000 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ιδιωτικές κατοικίες και συγκροτήματα κατοικιών |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Came ZN7 |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 18 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 1000 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | Εντατική λειτουργία (HEAVY-DUTY SERVICE) |
| Κατανάλωση ρεύματος | 16 A |
| Ισχύς | 400 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 106 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | {brak danych} |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 290 × 212 × 363 mm |
| Βάρος | 13,4 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 0422 4940
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή