Handsender Somfy Telis 4 Lounge RTS
Hersteller: Somfy
Herstellerindex: 1810938
Index: 1106
Technische Daten
| Kodierung | RTS |
|---|---|
| Funkreichweite | 20 m |
| Batterie | 3V, CR2430 |
| Schutzart | Trockene Wohnräume, IP30 |
| Betriebstemperatur | 0°C ÷ +60°C |
| Größe | 146 × 49 × 22 mm |
| Anzahl Kanäle | 5 |
| Frequenz | 433.42 MHz |
Hersteller / Verantwortliche Stelle
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankreich
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Frankreich
Telefonnummer: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Unfortunately, this product is no longer available.
However, if you have already visited this site, you are probably looking for this product, you already own one or you want to buy another one.
ANGEBOT ANFRAGEN