Pohon posuvné brány Sommer RUNner
Výrobce: Sommer
Index výrobce: S11566-00002
Kód: 2466
Pohon pro posuvné brány o hmotnosti do 600 kg. Určen pro rezidenční použití. Motor 24 V. Vybaven vestavěnou řídicí jednotkou a magnetickými koncovými spínači.
Technická specifikace
| Maximální hmotnost brány | 600 kg |
|---|---|
| Použití | Domovní |
| Vestavěná řídicí jednotka | ✔ |
| Vestavěný rádiový přijímač | ✘ |
| Napájení | 220–240 V AC |
| Napájení motoru | 24 V DC |
| Koncové spínače | Magnetické |
| Synchronní provoz dvou pohonů | ✘ |
Výkon
| Rychlost posuvu | 21 cm za sekundu |
|---|---|
| Síla | 20 Nm |
| Pracovní cykly | S3 40 % |
| Odběr proudu | 0,54 A |
| Výkon | 125 W |
Ozubené kolo
| Modul ozubeného kola | 4 |
|---|---|
| Výška k horní části ozubeného kola | 91 mm |
| Možnost výměny za jiné | ✘ |
Rozměry, hmotnost
| Stupeň krytí | IP54 |
|---|---|
| Provozní teplota | -30 °C ÷ +50 °C |
| Rozměry | 304 × 169 × 314 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
Výrobce / Odpovědný subjekt
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Německo
Telefonní číslo: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Německo
Telefonní číslo: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu