Pohon posuvné brány Came BKS12AGS
Výrobce: Came
Index výrobce: BKS12AGS
Kód: 1826
EAN:
8050456067609
Pohon pro posuvné brány o hmotnosti do 1200 kg. Určen pro průmyslové použití. Motor 230V. Vybaven vestavěnou řídicí jednotkou Came ZBKN, mechanickými koncovými spínači a Ozubené kolo o modulu 4.
Technická specifikace
| Maximální hmotnost brány | 1 200 kg |
|---|---|
| Použití | Průmyslové |
| Vestavěná řídicí jednotka | ✔ Came ZBKN |
| Vestavěný rádiový přijímač | ✘ |
| Napájení | 230 V AC |
| Napájení motoru | 230 V AC |
| Koncové spínače | Mechanické |
| Synchronní provoz dvou pohonů | ✔ |
Výkon
| Rychlost posuvu | 17,5 cm za sekundu |
|---|---|
| Síla | 850 N |
| Pracovní cykly | 14 cyklů/hodinu |
| Odběr proudu | 3,3 A |
| Výkon | 380 W |
Ozubené kolo
| Modul ozubeného kola | 4 |
|---|---|
| Výška k horní části ozubeného kola | 105 mm |
| Možnost výměny za jiné | ✔ pro M6 – Came 88001-0173 |
Rozměry, hmotnost
| Stupeň krytí | IP44 |
|---|---|
| Provozní teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Rozměry | 326 × 262 × 360 mm |
| Hmotnost | 18 kg |
Výrobce / Odpovědný subjekt
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Itálie
Telefonní číslo: +39 0422 4940
Zobrazit detaily
Sazba DPH:
21%
21%
Celkem netto za :
Celkem brutto za :
Prodejní jednotka:
kusy
kusy
Minimální množství:
1 kus
1 kus
Náklady na dodání:
Zdarma
Zdarma
Pro větší objednávky nebo projekty nabízíme možnost vyjednávání ceny.
Vyjednat cenu