Fotocell Nice EPLB – BLUEBUS
Tillverkare: Nice
Tillverkarindex: EPLB
Index: 2147
EAN:
8032595796985
Trådbunden fotocell avsedd för Nice-motorer utrustade med en styrenhet med BlueBUS-buss. Avsedd för utanpåliggande montering.
Teknisk specifikation
| Anslutningsmetod | Trådbundna |
|---|---|
| Strömförsörjning | BlueBUS-buss |
| Monteringsmetod | Utanpåliggande |
| Utgångstyp | BlueBUS-buss |
| Utgångsbelastning | - |
| Strömförbrukning | - |
| Räckvidd | 15 m |
| TX-RX-synkronisering | ✔ |
| Hölje | Plast |
| Skyddsklass | IP44 |
| Säkerhetsklassificering | Typ D enligt standard EN 12453 |
| Dimensioner | 70 × 70 × 30 mm |
| Drifttemperatur | -20 °C ÷ +50 °C |
| Leveransomfattning |
1 × Sändande fotocell TX 1 × Mottagande fotocell RX |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Italien
Telefonnummer: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris