Fjärrkontroll Sommer Pearl Vibe – SOMloq2 – Vit och rostfritt stål
Tillverkare: Sommer
Tillverkarindex: 4019V021
Index: 4293
Teknisk specifikation
| Frekvens |
868,8 MHz 868,95 MHz |
|---|---|
| Kodning |
SOMloq2 Bakåtkompatibel med SOMloq Rollingcode |
| Antal kanaler | 4 |
| Kommunikation | Tvåvägs |
| Färg | Vit, rostfritt stål |
| Strömförsörjning | 1 × CR2032, 3 V |
| Skyddsklass | IP54 |
| Driftstemperatur | -25 °C ÷ +65 °C |
| Mått | 26 × 79 × 13 mm |
| Batteri | ✔ Inkluderad |
| Nyckelring | ✔ |
| Väggfäste | ✘ |
Tillverkare / Ansvarig enhet
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Tyskland
Telefonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Tyskland
Telefonnummer: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris