Fjärrkontroll DUO – kompatibel med Tousek – 433 MHz
Tillverkare: Proxima
Tillverkarindex: PXADTUS433
Index: 1150
EAN:
5904151016529
Sändare med 2 knappar, som arbetar på frekvensen 433,92 MHz och är kompatibel med kodningen Tousek RS 433. Hållbart hölje tillverkat av metall och plast. Hänge gör det möjligt att bära den med nycklarna. Produkt från det polska företaget Proxima.
Teknisk specifikation
| Frekvens | 433,92 MHz |
|---|---|
| Antal kanaler | 2 |
| Kodning | Tousek Rolling Code RS 433 |
| Modulation | AM / ASK |
| Batterityp | 1 × CR2032, 3V |
| Mått | 32 × 44 × 12 mm |
| Drifttemperatur | 0 °C ÷ +50 °C |
| Väggfäste | ✘ |
| Nyckelring | ✔ Inkluderad |
| Batteri | ✔ Inkluderad |
Tillverkare / Ansvarig enhet
Proxima Sp.j. W.M. Fredrych, M. Fredrych
ul. Polna 23A
87-100 Toruń
Polen
Telefonnummer: +48 56 660 20 00
ul. Polna 23A
87-100 Toruń
Polen
Telefonnummer: +48 56 660 20 00
Visa detaljer
Moms-sats:
25%
25%
Totalt netto för :
Totalt brutto för :
Försäljningsenhet:
stycken
stycken
Minsta kvantitet:
1 styck
1 styck
Leveranskostnad:
Gratis
Gratis
För större beställningar eller projekt erbjuder vi möjlighet till prisförhandling.
Förhandla pris