Pohon garážovej brány Came VER10DMS
Výrobca: Came
Index výrobcu: 801MV-0010
Kód: 4202
Pohon pre sekcionálne a výklopné garážové brány s plochou do 18 m². So zabudovanou pokročilou riadiacou jednotkou Came ZL57.
Technická špecifikácia
| Maximálna plocha brány | 18 m² |
|---|---|
| Použitie | Rezidenčné a priemyselné |
| Zabudovaná riadiaca jednotka | ✔ Came ZL57 |
| Napájanie | 230 V AC |
| Napájanie motora | 24 V DC |
Výkonnosť
| Rýchlosť pohybu | 7 metrov za minútu |
|---|---|
| Ťažná sila | 1000 N |
| Pracovné cykly | 30 cyklov za hodinu |
| Výkon | 180 W |
Rozmery, hmotnosť
| Stupeň ochrany | IP40 |
|---|---|
| Prevádzková teplota | -20 °C ÷ +55 °C |
| Rozmery | 210 × 420 × 140 mm |
| Hmotnosť | 7 kg |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Taliansko
Telefónne číslo: +39 0422 4940
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu