Diaľkový ovládač Somfy Keytis 2 io
Výrobca: Somfy
Index výrobcu: 1871029
Kód: 828
Technická špecifikácia
| Kódovanie | Somfy io |
|---|---|
| Frekvencia | 868,95 MHz |
| Počet kanálov | 2 |
| Farba tlačidiel | Čierna |
| Napájanie | 1 × CR2430, 3 V |
| Stupeň ochrany | IP30 |
| Prevádzková teplota | -20 °C ÷ +60 °C |
| Krúžok na kľúče | ✔ Priložený |
| Batéria | ✔ Priložená |
| Rozmery | 40 × 170 × 15 mm |
Výrobca / Zodpovedný subjekt
Somfy Activités SA
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francúzsko
Telefónne číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
50 Avenue du Nouveau Monde
74300 Cluses
Francúzsko
Telefónne číslo: +33 (0)4 50 96 70 00
E-mail: contact@somfy.com
Zobraziť detaily
Sadzba DPH:
20%
20%
Celkom netto za :
Celkom brutto za :
Predajná jednotka:
kusy
kusy
Minimálne množstvo:
1 kus
1 kus
Náklady na doručenie:
Zadarmo
Zadarmo
Pri väčších objednávkach alebo projektoch ponúkame možnosť vyjednávania ceny.
Vyjednať cenu