Sliding gate operator FAAC 746 ER CAT
Manufacturer: FAAC
Manufacturer index: 109774
Index: 570
EAN:
8055195003321
Technical specification
| Embedded control board | ✔ FAAC 780 D |
|---|---|
| Maximal weight of gate leaf | - |
| Power supply | 230V |
| Power supply - engine | 230V |
| Synchronous operating with second motor | ✘ |
| Protection rating | IP44 |
| Operating temperature | -20°C ÷ +55°C |
| Dimensions | 275 × 335 × 191 mm |
Manufacturer / Responsible party
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italy
Phone: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Italy
Phone: +39 051 61724
The price of this product is based on an individual quote.
GET A QUOTE
Show details
Sales unit:
pieces
pieces
Minimum order quantity:
1 piece
1 piece