Code keypad Came SELT1NDG
Manufacturer: Came
Manufacturer index: 806SL-0150
Index: 649
EAN:
8050456063465
Technical specification
| Connection type | Wired |
|---|---|
| Number of supported devices | Depends on the control interface |
| Operating mode | Depends on the control interface |
| Backlit keypad | ✔ |
| Power supply | 12V DC |
| Housing | Plastic |
| Protection rating | IP54 |
| Operating temperature | -20°C ÷ +55°C |
| Dimensions | 71 × 74 × 50 mm |
Manufacturer / Responsible party
CAME S.p.A.
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italy
Phone: +39 0422 4940
Via Martiri della Libertà 15
31030 Dosson di Casier (TV)
Italy
Phone: +39 0422 4940
The price of this product is based on an individual quote.
GET A QUOTE
Show details
Sales unit:
pieces
pieces
Minimum order quantity:
1 piece
1 piece