Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Tousek PULL T8 Slave
Κατασκευαστής: Tousek
Δείκτης κατασκευαστή: 11110440
Δείκτης: 2322
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 800 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή ή βιομηχανική χρήση. Κινητήρας 230V με μετάδοση σε λουτρό ελαίου. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου με οθόνη για εύκολη παραμετροποίηση. Έκδοση για λειτουργία σε διπλές εγκαταστάσεις, μοτέρ SLAVE.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 800 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συρόμενες πύλες |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC, 50 Hz |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 230 V AC |
| Τερματικοί διακόπτες | Εικονικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ Σε συνδυασμό με τον μηχανισμό Tousek PULL T8 Master |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 15 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 25 Nm |
| Κύκλοι λειτουργίας | {brak danych} |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,9 A |
| Ισχύς | {brak danych} |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 107 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | {brak danych} |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +40 °C |
| Διαστάσεις | 316 × 206,5 × 306,5 mm |
| Βάρος | {brak danych} |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Tousek Ges.m.b.H
Zetschegasse 1
1230 Wien
Αυστρία
Αριθμός τηλεφώνου: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Zetschegasse 1
1230 Wien
Αυστρία
Αριθμός τηλεφώνου: +43 1 667 36 01
E-mail: info@tousek.at
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή