Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Sommer STArter S2
Κατασκευαστής: Sommer
Δείκτης κατασκευαστή: S12134-00003
Δείκτης: 2471
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 300 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση. Κινητήρας 24 V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου, ενσωματωμένο ραδιοδέκτη και μαγνητικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 300 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακή |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✔ Sommer SOMloq2, 868,95 MHz |
| Τροφοδοσία | 220 – 240 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μαγνητικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✘ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 19 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 11 Nm |
| Κύκλοι λειτουργίας | S3 30 % |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,2 A |
| Ισχύς | 210 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 91 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✘ |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +50 °C |
| Διαστάσεις | 254 × 169 × 289 mm |
| Βάρος | 8 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Γερμανία
Αριθμός τηλεφώνου: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Γερμανία
Αριθμός τηλεφώνου: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή