Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Sommer GIGAslide 1800
Κατασκευαστής: Sommer
Δείκτης κατασκευαστή: S13519-00001
Δείκτης: 832
Μοτέρ για βαριές συρόμενες πόρτες με βάρος έως 1800 kg. Σχεδιασμένο για βιομηχανική χρήση. Κινητήρας 230 V. Εξοπλισμένο με εξελιγμένο πίνακα ελέγχου με οθόνη για εύκολη παραμετροποίηση.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 1800 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 220 - 240 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 230 V |
| Τερματικοί διακόπτες | Εικονικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✘ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 24 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 120 Nm |
| Κύκλοι λειτουργίας | S3 40 % |
| Κατανάλωση ρεύματος | 3,6 A |
| Ισχύς | 820 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 130 +/- 15 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | {brak danych} |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας μηχανισμού | IP44 |
|---|---|
| Βαθμός προστασίας πίνακα ελέγχου | IP54 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 °C ÷ +65 °C |
| Διαστάσεις | 615 × 275 × 500 mm |
| Βάρος | 45 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
SOMMER Antriebs- und Funktechnik GmbH
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Γερμανία
Αριθμός τηλεφώνου: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Hans-Böckler-Straße 27
73230 Kirchheim unter Teck
Γερμανία
Αριθμός τηλεφώνου: +49 7021 80010
E-mail: info@sommer.eu
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή