Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Nice TUB 4000
Κατασκευαστής: Nice
Δείκτης κατασκευαστή: TUB4000
Δείκτης: 4474
Μοτέρ για πολύ βαριές συρόμενες πόρτες με βάρος έως 4000 kg. Τριφασικός κινητήρας. Σχεδιασμένο για βιομηχανική χρήση. Εξοπλισμένο με πίνακα ελέγχου Nice D-PRO 500.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 4000 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Nice D-PRO 500 |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 3 × 230 V |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 3 × 230 V |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✘ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 16 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | Μέγιστο 7740 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 42 κύκλοι ανά ώρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,6 A |
| Ισχύς | 580 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 6 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 156 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✔, για γρανάζι με module 4 |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP54 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ÷ +50 °C |
| Διαστάσεις | 480 × 580 × 240 mm |
| Βάρος | 60 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή