Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Nice RUN 1200HS – HI-SPEED
Κατασκευαστής: Nice
Δείκτης κατασκευαστή: RUN1200HS
Δείκτης: 2801
Γρήγορο μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 1200 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση. Κινητήρας 24V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου Nice RUA6 συμβατό με την τεχνολογία BLUEBUS και μηχανικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 1200 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Nice RUA6 |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +60 °C |
| Διαστάσεις | 400 × 390 × 255 mm |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | M4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 108 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | Για γρανάζι M6 - Nice RUA12 |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή