Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Nice ROX 1000
Κατασκευαστής: Nice
Δείκτης κατασκευαστή: ROX1000R10
Δείκτης: 3044
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 1000 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή και βιομηχανική χρήση με χαμηλή ένταση λειτουργίας. Κινητήρας 230V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου Nice ROA40R10 μαζί με ενσωματωμένο Ραδιοδέκτης και μηχανικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 1000 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακά και βιομηχανικά |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Nice ROA40R10 |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✔ |
| Τροφοδοσία | 230 V |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 230 V |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✘ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 14 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | Μέγιστο 800 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 20 κύκλοι ανά ώρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,6 A |
| Ισχύς | 350 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 92 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✘ |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ÷ +50 °C |
| Διαστάσεις | 330 × 303 × 210 mm |
| Βάρος | 11 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή