Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Nice ROBUS RBS400
Κατασκευαστής: Nice
Δείκτης κατασκευαστή: RBS400
Δείκτης: 399
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 400 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση. Κινητήρας 24V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου Nice MCU1 μαζί με ενσωματωμένο Ραδιοδέκτης και μαγνητικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 400 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακή |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Nice MCU1 |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✔ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V |
| Τερματικοί διακόπτες | Μαγνητικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 34 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 150 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 35 κύκλοι ανά ώρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,1 A |
| Ισχύς | 250 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 85 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✔, για χαλύβδινα |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 363 x 238 x 364 h mm |
| Βάρος | 11,2 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή