Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Nice ROBUS 1000
Κατασκευαστής: Nice
Δείκτης κατασκευαστή: RB1000R10
Δείκτης: 419
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 1000 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή και βιομηχανική χρήση. Κινητήρας 24 V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου Nice RBA3R10 συμβατό με την τεχνολογία BLUEBUS και μηχανικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 1000 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακά και βιομηχανικά |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ Nice RBA3R10 |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V |
| Τερματικοί διακόπτες | Μηχανικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 28 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 500 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 50 κύκλοι ανά ώρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | 2,3 A |
| Ισχύς | 450 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 92 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✘ |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 330 × 303 × 210 mm |
| Βάρος | 13 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή