Μηχανισμός συρόμενης πόρτας MOOVO LN432
Κατασκευαστής: Moovo
Δείκτης κατασκευαστή: LN432
Δείκτης: 1639
Γρήγορο μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 300 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση. Κινητήρας 24V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου MOOVO MCI1 μαζί με ενσωματωμένο Ραδιοδέκτης και μαγνητικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 300 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακή |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✔ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 12 V |
| Τερματικοί διακόπτες | Εικονικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✘ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 15 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 160 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 10 κύκλοι ανά ώρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | {brak danych} |
| Ισχύς | 250 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 78 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✘ |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +50 °C |
| Διαστάσεις | 288 × 264 × 174 mm |
| Βάρος | 6 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Nice S.p.A.
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Via Callalta 1
31046 Oderzo (TV)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: 39 0422 853838
E-mail: info@niceforyou.com
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή