Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Hörmann STA 500 FU
Κατασκευαστής: Hörmann
Δείκτης κατασκευαστή: 4514117
Δείκτης: 592
Μοτέρ για βαριές συρόμενες πόρτες με βάρος έως 1800 kg. Σχεδιασμένο για βιομηχανική χρήση. Κινητήρας 230 V. Εξοπλισμένο με εξελιγμένο πίνακα ελέγχου με οθόνη για εύκολη παραμετροποίηση.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 1800 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 230 – 240 V AC, 50/60 Hz |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 230 V |
| Τερματικοί διακόπτες | Εικονικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✘ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 20 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 350 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 10 κύκλοι ανά ώρα, μέγιστο 100 κύκλοι την ημέρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | {brak danych} |
| Ισχύς | {brak danych} |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 137 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✘ |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +60 °C |
| Διαστάσεις | 589 × 450 × 193 mm |
| Βάρος | {brak danych} |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Hörmann KG Verkaufsgesellschaft
Upheider Weg 94-98
33803 Steinhagen
Γερμανία
Αριθμός τηλεφώνου: +49 5204 915100
E-mail: info@hoermann.de
Upheider Weg 94-98
33803 Steinhagen
Γερμανία
Αριθμός τηλεφώνου: +49 5204 915100
E-mail: info@hoermann.de
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή