Μηχανισμός συρόμενης πόρτας Hörmann LineaMatic
Κατασκευαστής: Hörmann
Δείκτης κατασκευαστή: LINEAMATIC
Δείκτης: 586
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 250 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση με χαμηλή ένταση λειτουργίας. Κινητήρας 24 V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου με οθόνη για εύκολη παραμετροποίηση και ενσωματωμένο Ραδιοδέκτης BiSecur.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 250 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακή |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✔ Hörmann BiSecur |
| Τροφοδοσία | 170 – 260 V AC, 50/60 Hz |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V |
| Τερματικοί διακόπτες | Μαγνητικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✘ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 22 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 160 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 5 κύκλοι ανά ώρα, μέγιστο 20 κύκλοι την ημέρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | {brak danych} |
| Ισχύς | {brak danych} |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 94 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✘ |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +60 °C |
| Διαστάσεις | 253 × 256 × 193 mm |
| Βάρος | {brak danych} |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
Hörmann KG Verkaufsgesellschaft
Upheider Weg 94-98
33803 Steinhagen
Γερμανία
Αριθμός τηλεφώνου: +49 5204 915100
E-mail: info@hoermann.de
Upheider Weg 94-98
33803 Steinhagen
Γερμανία
Αριθμός τηλεφώνου: +49 5204 915100
E-mail: info@hoermann.de
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή