Μηχανισμός συρόμενης πόρτας FAAC C4000I
Κατασκευαστής: FAAC
Δείκτης κατασκευαστή: 109001
Δείκτης: 540
Μοτέρ σχεδιασμένο για εγκατάσταση μέσα στην κολόνα, για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 400 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση. Κινητήρας 24 V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου FAAC E4000I.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 400 kg |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος πύλης | 8 m |
| Εφαρμογή | Οικιακή |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ FAAC E4000I, παραδίδεται σε ξεχωριστό περίβλημα. |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 220 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
| Τερματικοί διακόπτες | Εικονικοί, απαιτείται η πύλη να διαθέτει μηχανικούς αναστολείς |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 26 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 125 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | Συνεχής λειτουργία |
| Κατανάλωση ρεύματος | 6,3 A |
| Ισχύς | 150 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 77 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✘ |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP30 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 110 × 250 × 180 mm |
| Βάρος | 3,5 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 051 61724
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή