Μηχανισμός συρόμενης πόρτας FAAC 746 C
Κατασκευαστής: FAAC
Δείκτης κατασκευαστή: 109745
Δείκτης: 537
EAN:
8055195064445
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 600 kg. Σχεδιασμένο για συνεχή λειτουργία σε οικιακές και βιομηχανικές εφαρμογές. Κινητήρας 230 V με μετάδοση σε λουτρό ελαίου. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο σύγχρονο πίνακα ελέγχου FAAC E781S LC συμβατό με την τεχνολογία Simply Connect και μαγνητικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 600 kg |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος πύλης | 40 m |
| Εφαρμογή | Οικιακά και βιομηχανικά |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ FAAC E781S LC |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 220 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 230 V |
| Τερματικοί διακόπτες | Μαγνητικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 16 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 830 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | Συνεχής λειτουργία |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,3 A |
| Ισχύς | 300 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 99 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✔, για γρανάζι FAAC Z20, {id:4008;719167} |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 277 × 388 × 277 mm |
| Βάρος | 16,2 kg |
TABELA KOMPATYBILNOŚCI
Kod
Nazwa produktu
Okres produkcji
Cena / Status
Link
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 051 61724
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή