Μηχανισμός συρόμενης πόρτας FAAC 740 C
Κατασκευαστής: FAAC
Δείκτης κατασκευαστή: 109600
Δείκτης: 535
Μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 500 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση. Κινητήρας 230 V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο σύγχρονο πίνακα ελέγχου FAAC E781S LC συμβατό με την τεχνολογία Simply Connect και μαγνητικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 500 kg |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος πύλης | 15 m |
| Εφαρμογή | Οικιακή |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ FAAC E781S LC |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✘ |
| Τροφοδοσία | 220 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 230 V |
| Τερματικοί διακόπτες | Μαγνητικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✔ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 20 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 450 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 56 κύκλοι ανά ώρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1,8 A |
| Ισχύς | 430 W |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 77 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✔, για γρανάζι FAAC Z20, {id:4008;719167} |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 295 × 320 × 180 mm |
| Βάρος | 11,9 kg |
TABELA KOMPATYBILNOŚCI
Kod
Nazwa produktu
Okres produkcji
Cena / Status
Link
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
FAAC S.p.A. Soc. Unipersonale
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 051 61724
Via Calari 10
40069 Zola Predosa (BO)
Ιταλία
Αριθμός τηλεφώνου: +39 051 61724
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή