Μηχανισμός συρόμενης πόρτας DTM MOVATIC
Κατασκευαστής: DTM
Δείκτης κατασκευαστή: MOVATIC
Δείκτης: 1638
EAN:
5905683222648
Γρήγορο μοτέρ για συρόμενες πόρτες με βάρος έως 500 kg. Σχεδιασμένο για οικιακή χρήση. Κινητήρας 24V. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένο πίνακα ελέγχου μαζί με ενσωματωμένο Ραδιοδέκτης και μαγνητικούς τερματικούς διακόπτες.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μέγιστο βάρος πύλης | 500 kg |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικιακή |
| Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου | ✔ |
| Ενσωματωμένος ραδιοδέκτης | ✔ |
| Τροφοδοσία | 230 V AC, 50/60 Hz |
| Τροφοδοσία κινητήρα | 24 V DC |
| Τερματικοί διακόπτες | Μαγνητικοί |
| Συγχρονισμένη λειτουργία δύο μηχανισμών | ✘ |
Απόδοση
| Ταχύτητα κίνησης | 36 cm ανά δευτερόλεπτο |
|---|---|
| Δύναμη | 350 N |
| Κύκλοι λειτουργίας | 24 κύκλοι ανά ώρα |
| Κατανάλωση ρεύματος | {brak danych} |
| Ισχύς | {brak danych} |
Γρανάζι
| Module γραναζιού | 4 |
|---|---|
| Ύψος μέχρι το πάνω μέρος του γραναζιού | 84 mm |
| Δυνατότητα αντικατάστασης με άλλα | ✘ |
Διαστάσεις, βάρος
| Βαθμός προστασίας | IP44 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C ÷ +55 °C |
| Διαστάσεις | 589 × 450 × 193 mm |
| Βάρος | 11,5 kg |
Κατασκευαστής / Υπεύθυνος φορέας
DTM System Daniel Kujawski Spółka Komandytowo-Akcyjna
ul. Brzeska 7
85-145 Bydgoszcz
Πολωνία
Αριθμός τηλεφώνου: +48 52 340 15 83
ul. Brzeska 7
85-145 Bydgoszcz
Πολωνία
Αριθμός τηλεφώνου: +48 52 340 15 83
Εμφάνιση λεπτομερειών
Συντελεστής ΦΠΑ:
24%
24%
Σύνολο καθαρά για :
Σύνολο με ΦΠΑ για :
Μονάδα πώλησης:
τεμάχια
τεμάχια
Ελάχιστη ποσότητα:
1 τεμάχιο
1 τεμάχιο
Κόστος παράδοσης:
Δωρεάν
Δωρεάν
Για μεγαλύτερες παραγγελίες ή έργα προσφέρουμε τη δυνατότητα διαπραγμάτευσης τιμής.
Διαπραγματευτείτε την τιμή